Prodej pneuNáhradní dílyServis motocyklůPneuservis
FacebookYouTube

Pirelli diablo rosso 3

06.01.2016

Pirelli Diablo Rosso III první pohled

Nová silniční pneumatika je evolucí Diablo Rosso II, vhodná pro naháče, sportovní a sportovně cestovní motocykly

Pirelli představuje DIABLO Rosso III, novou silniční pneumatiku, která nahrazuje Diablo Rosso II a nabízí zlepšenou ovladatelnost a přilnavost, a lépe spolupracuje s vysoce výkonnými motocykly, které mají víc bezpečnostních systémů, jako je například kontrola trakce. Pneumatika profituje ze zkušeností Pirelli jakožto dodavatele pneumatik pro World Superbike Championship a představuje dvousložkovou směs zadní pneumatiky s vysokým obsahem siliky, nový profil převzatý od závodní pneumatiky Diablo Supercorsa a nový vzorek běhounu, který má víc drážek pro lepší ovladatelnost na mokru.

Dle Pirelli je Diablo Rosso III vhodná pro většinu naháčů a sportovních motocyklů, ale je také vhodná pro použití na sportovně cestovních motocyklech, je designovaná pro použití na silnici ale nezalekne se ani nejextrémnějšího zacházení na závodní dráze. Nový vzorek běhounu je přímo odvozen od Diablo Supercorsa, ale modifikován pro lepší použití na silnici a speciálně na mokré silnici. Zadní pneumatiky nabízí na bocích směs pro vysoký výkon, která pokrývá 80% šířky běhounu, přičemž jenom 20% středové části má tvrdší směs pro lepší stabilitu a vysoký nájezd. Přední pneumatika má jednu směs.

Nový profil Diablo Rosso III je derivován přímo od pneumatik Diablo Supercorsa, jež se používají ve světových závodních třídách Superstock a Supersport. Přední pneumatika má větší zaoblení pro zlepšenou ovladatelnost, které zlepšuje zatáčení a prudké změny směru. V porovnání s profilem Diablo Rosso II je její profil v centrální části vyšší a širší na bocích běhounu, výška bočnice se zvýšila o 3mm, aby se zlepšila pružnost. Podobně byl vylepšen i profil zadní pneumatiky.


 
 
Zasílat novinky
Odhlášení z odběru novinek
Pro odhlášení z odberu novinek, zadejte svoji emailovou adresu do kolonky a potvrďte tlačítkem OK. Pokračujte dle instrukcí v emailové zprávě.
 
Otevírací doba
Po - Pá: 8:00 - 17:00
Zákaznická linka
+420 312 547 380
FAX
+420 314 501 590