Prodej pneuNáhradní dílyServis motocyklůPneuservis
FacebookYouTube
Vyhledávání ALU KOL

Alu kola

Prodáváme kvalitní a elegantní hliníkové disky pro vozidla všech značek. Litá hliníková kola dodají Vašemu vozu originální vzhled a lepší jízdní vlastnosti.

Levné Alu kola

Nabízíme kvalitní hliníkové disky pro všechny značky vozů. Alu  kola si u nás vyberete pro vozy značek Audi, BMW, Ford i Škoda. Hliníková kola zvyšují vzhledové i užitné vlastnosti vozu.

Široký výběr Vám umožní upravit vzhled vozu přesně podle představ, záleží jen na Vás, zvolíte-li hliníkové disky v klasickém nebo moderním provedení. Hliníková kola nejen pěkně vypadají, díky vlastnosti materiálu se hliníková kola rychleji rozjíždí a celková konstrukce kol má také vliv na odpružení.

Konfigutátor pro Alu kola

U nás naleznete pouze kvalitní hliníkové disky homologované pro provoz v EU. Nedoporučujeme pro nákup nejlevnější alu kola asijské výroby pro jejich nestále vlastnosti. Pro správný výběr využijte náš konfigutár pro alu kola níže.
 

 
 
Zasílat novinky
Odhlášení z odběru novinek
Pro odhlášení z odberu novinek, zadejte svoji emailovou adresu do kolonky a potvrďte tlačítkem OK. Pokračujte dle instrukcí v emailové zprávě.
 
Otevírací doba
Po - Pá: 8:00 - 17:00
Zákaznická linka
+420 312 547 380
FAX
+420 314 501 590