Prodej pneuNáhradní dílyServis motocyklůPneuservis
FacebookYouTube

WinterContactTM TS 860

20.10.2016

Novinka Continentalu WinterContactTM TS 860

Přední světový výrobce pneumatik, společnost Continental, uvádí na český trh zcela nový model zimních pneumatik pro osobní vozy – WinterContact™ TS 860 . Při vývoji společnost využila tři nejmodernější technologie, díky kterým pneumatiky dosahují mimořádného brzdného výkonu na mokrém, zasněženém i zledovatělém povrchu. Vozidlo obuté pneumatikami WinterContact™ TS 860 se tak stává v zimních měsících lépe ovladatelným a bezpečnějším.

 WinterContact™ TS 860 je nejnovější model zimních pneumatik od společnosti Continental. Stejně jako jeho předchůdci dosahuje ve výkonnostních testech skvělých výsledků a umísťuje se tak na nejvyšších příčkách, a to zejména díky využití moderních technologií, které zlepšují jízdní vlastnosti, a zvyšují tak bezpečnost jízdy. Běhounová směs Cool Chili™ obsahuje vysoký podíl siliky zajišťující excelentní adhezi na mokru. Součástí směsi je také speciální pryskyřice, jež udržuje běhoun pláště velmi flexibilní a zvyšuje brzdný výkon na mokré či zasněžené vozovce.

Během brzdění na ledu vzniká vodní film snižující kontaktní plochu pneumatiky s vozovkou, a tím se zhoršuje brzdný výkon. Technologie Liquid Layer Drainage™ pomocí vertikálních kapilár a horizontálních kanálků zajišťuje „stěračový efekt” odstraňující tento film, čímž napomáhá ke značnému zkrácení brzdné dráhy na namrzlých či zledovatělých vozovkách. U pneumatik WinterContact™ TS 860  jsou v rámci technologie Snow Curve+ na bocích příčných drážek poprvé použity zářezy vytvářející 3D strukturu, které posilují vzájemné propojení pneumatiky se sněhem na povrchu vozovky. Právě díky dodatečným adhezním zářezům v bočních stěnách drážek je zvýšena stabilita jízdy na zasněžených vozovkách. Doporučujeme tuto pneumatiku těm, pro kreté je bezpečí na prvním místě.


 

 

 
 
Zasílat novinky
Odhlášení z odběru novinek
Pro odhlášení z odberu novinek, zadejte svoji emailovou adresu do kolonky a potvrďte tlačítkem OK. Pokračujte dle instrukcí v emailové zprávě.
 
Otevírací doba
Po - Pá: 8:00 - 17:00
Zákaznická linka
+420 312 547 380
FAX
+420 314 501 590