Prodej pneuNáhradní dílyServis motocyklůPneuservis
FacebookYouTube

Nová pneu od Michelinu Power Supersport Evo

07.05.2015

Michelin se vrací v roce 2016 do Moto GP ! Využijte technologií moto GP již nyní !

Nová pneu Michelin Power Supersport Evo je homologovaná silniční pneumatika která má použití 50 % silnice 50 % závodní okruh. Patříte - li mezi jezdce kteří potřebují dostat ze svého motocyklu maximum jak na běžné silnici tak na závodní trati je Michelin Power Supersport Evo ta pravá volba !

- Maximální výkon na trati - pro okruhové ježdění může být snížen tlak v pneu. Dojde tak ke zvýšení velikosti kontaktní plochy a tím zvýšení přilnavosti. Vyváženost, přilnavost a životnost pneu dělá Power Supersport Evo perfektní pneu pro okruhové dny nebo amatérské závodění.

 

- Perfektní přilnavost na suchém i mokrém povrchu

- Okamžitá zpětná vazba

Pneumatika je dostupná v těchto rozměrech :

120/70-17

200/55-17

190/55-17

190/50-17

180/60-17

180/55-17

Pneumatiky můžete zakoupit ZDE.

Pneumatika využívá tyto technologie :

Michelin Adaptive Casing Technology

Technologie adaptivního pláště zajišťuje měnící se tuhost pneumatiky při různých úhlech náklonu. Pneu se postupně mění z vrchního pružnějšího běhounu pro preciznost v přímém směru jízdy ke zvyšující se tuhosti bočnic závisející na úhlu náklonu pro optimální stabilitu při zatáčení.

 

Michelin 2CT dvousměsová technologie

Pomocí této technologie se podařilo vyřešit požadavek dvou protichůdných požadavků a to dlouhá životnost středu pneumatiky a dobrá přilnavost okrajů pneumatiky.

 

Nová Generace 2CT+

Tvrdá směs je umístěna ve středu a vespod pneumatiky a nově měkká směs je umístěna po krajích pouze ve svrchní části pneumatiky, což nám zajišťuje lepší tuhost pneumatiky při náklonu. Toto zlepšení se projevuje zvýšením stability při zatáčení, zvláště pak při silné akceleraci.

 

MICHELIN TOTAL PERFORMANCE

nabízí více výhod pohromadě díky špičkovým technologiím Michelin. Jízda na motocyklu vyžaduje pocit jistoty, nemluvě o uspokojení náročných zákazníků. Michelin nepřetržitě dbá na bezpečnost, dobré jízdní vlastnosti a životnost svých pneumatik. Tyto vlastnosti je schopen kombinovat bez kompromisů.

Michelin Total Performance to je jistota na suché i mokré vozovce, výborné brzdné vlastnosti, nízká spotřeba paliva, vždy dobrá přilnavost, a vysoká výdrž pneumatiky.

 

 

 

 

 

 

 
 
Zasílat novinky
Odhlášení z odběru novinek
Pro odhlášení z odberu novinek, zadejte svoji emailovou adresu do kolonky a potvrďte tlačítkem OK. Pokračujte dle instrukcí v emailové zprávě.
 
Otevírací doba
Po - Pá: 8:00 - 17:00
Zákaznická linka
+420 312 547 380
FAX
+420 314 501 590